Müşteri Görüşleri


"EGESYS ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda profesyonel ve uzman bir iş ortağı ile yola çıkmış olduğumuzu gördük. Ekip olarak disiplinli çalışma tarzları ve her koşulda sergilemiş oldukları içten yaklaşımları, iş birlikteğimizin sonuç odaklı ve keyifli olmasını sağladı."
BSÇ Kimya  San. ve Tic. A.Ş.
"EGESYS, ekibi ilk günden itibaren firmamıza karşı hep nazik ve anlayışlıydılar. Firmamızın Ar-Ge ve İnovasyon alanındaki bilgi eksikliğinden kaynaklı oluşan tüm sorulara ve ihtiyaçlara büyük bir bilgi birikimiyle ve sabırla yol gösterici olup, firmamıza Ar-Ge konusunda vizyon kattılar. Kendilerine firmamıza kattıklarından dolayı teşekkür ediyoruz."
İzotaş İzolasyon Tur. San. Tic. Ltd. Şti.
"EGESYS, firmasına öncelikle gerçekleştirmiş oldukları bu güzel, inovasyon ve kalkınma içerikli projelerini başarı ile gerçekleştirmelerinden dolayı TMT Tıbbi Medikal ailesi olarak gönülden tebrik etmek isteriz. Firmaların sağlıklı ve hızlı büyümesine katkı sağlayacak böyle güzel bir projeyi eksiksiz bir mekanizma çerçevesinde gerçekleştiren ve her zaman ilgili ve pozitif iletişim kurabilen özverili bir firma olmalarından dolayı da kendilerine buradan teşekkür etmek isteriz."
TMT Tıbbi Medikal Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti.

"ArGeMentor programı ile güzel bir projeye imza atan EGESYS, firmamızda Ar-Ge programları ve gelişmeler hakkında farkındalık yaratmıştır. Proje boyunca firmalar ve mentorler arası iletişim ve koordinasyonun sağlanması konusunda da oldukça başarılı olmuştur. EGESYS tarafından verilen eğitimler, personelimizin Ar-Ge proje destekleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamakla kalmamış aynı zamanda bir proje dosyasının hazırlanmasından projenin bitişine kadar olan sürecin nasıl yönetileceği, yani bir Ar-Ge projesi için bilinmesi gereken her şey hakkında tüm sorularına cevap vermiştir. Firmamıza kattıkları bu önemli bilgiler için EGESYS ekibine teşekkür eder, başka bir proje de tekrardan bir araya gelmeyi ümit ederiz."
Marm Assistance Özel Sağ. Turz. ve Bilgi İşlem Nak. Hiz. San. ve Tic. A.Ş.

"Projeler kapsamında yürütülen çalışmalarda çoğu zaman bilgi eksikliğinden ya da tecrübesizlikten kaynaklı olarak bir noktada tıkanıyor ve motivasyon kaybı yaşıyorduk. Bu tür durumlarda firma için itici bir güç olması gerekiyor ki EGESYS bizim için bu itici güçtü; süreç boyunca çok büyük destek sağladı. Dilediğimiz zaman ulaştık; sorularımıza cevap bulduk."
Alkın Kompresör San. Tic. Ltd. Şti.

"Firma içindeki yoğunluğumuzdan dolayı Ar-Ge çalışmalarına zaman bulamıyor ve yeteri kadar ilgi gösteremiyorduk. Fakat EGESYS ile çalışmaya başladığımız günden itibaren EGESYS'in desteği hem bizi çok geliştirdi; hem de sonuca odaklanmamızı sağladı. Koordinasyon ve takip becerileri çok yüksekti gerçekten firmamızda büyük bir farkındalık yarattılar."
Özmak Makina San. Tic. ve Ltd. Şti.

"EGESYS firması; yapıcı, yenilikçi, güvenilir, her zaman ulaşılabilir ve çözüm odaklı bir firmadır. Tüm çalışanlarıyla bizlere yardımcı olabilmek için her zaman çaba ve yol gösteren bir firma olmuşlardır. ArGeMentor programı sayesinde kendileriyle tanışmamızı da firmamızın kazanımları arasındadır. "
Orcelik Madeni Eşya Ofis Mob. Ltd. Şti.

"EGESYS'in Ar-Ge ve İnovasyon konusunda sağladığı danışmanlık, projeler ile ilgili olan tabularımızı yıkmamızı sağladı. Eskiden proje denildiğinde yeterli cesareti kendimizde bulamıyorduk. Ama almış olduğumuz eğitimler sayesinde geniş bilgi ve deneyim sahibi olduk. Şimdi ise bir projemizi başarı ile sonuçlandırdık ve ikinci projemize başlıyoruz.  EGESYS firması ile çalıştığımız için çok memnunuz. EGESYS'i Tecrübeli ve bilgi donanımına sahip güvenilir bir ekip ile kurulmuş, sistemli, eğitici, yenilikçi bir firma olarak görmekteyiz."
Atlas-Enta Dişçilik San. ve Tic. A.Ş.
"EGESYS, firmamızdaki bilgi eksikliğini gidererek, bilinçlenmemizi, Ar-Ge ve İnovasyon alanlarında aslında neler yapabileceğimizi görmemizi, gelişim süreçlerimizi projeye dökerek proje hazırlama kültürümüzün oluşmasını ve bu projeleri gerçekleştirebilmemiz için ilgili fonlara nasıl ulaşabileceğimizi göstermiştir. Firmamızın sürdürülebilir olmasına ve gelecekte rekabet avantajı sağlayabilmemizde büyük katkısı olacaktır."
Maseksport A.Ş.

"EGESYS, Haluk bey, Serap hanım ve ekibine, sıcak iletişimleri ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz."
INOVERA Bilgisayar Yazılım ArGe Ltd.Şti.

"Egesys firması bilgili, donanımlı ve tecrübeli insanların kurduğu, başarılı işler yapan bir firmadır. Bunun ötesinde Haluk Bey, Serap Hanım ve Elif Hanım çok iyi, fedakar ve keyifli insanlar. Bu projede Egesys firması ile çalıştığım için çok memnunum. Umarım dostluğumuz devam eder ve ileride farklı işlerde de birlikte çalışma imkanımız olur."
Egepak Gıda ve Ambalaj Sanayi A.Ş.