Hakkımızda

EGESYS işletmelerin Ar-Ge yapılanması ve re-organizasyon, Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurma, Dijital dönüşüm, Üniversite-Sanayi işbirliği, teknoloji transferi konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Kuruluşumuz tarafından Ar-Ge ve Yenilik konularında yapılan çalışmalar temel olarak:

eksenlerinde yürütülmektedir.

EGESYS kurululuşların ulusal ve uluslararası Ar-Ge ve Yenilik hibe desteklerinden en üst düzeyde faydalanabilmelerine yönelik danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Merkezimizde TÜBİTAK-TEYDEB, KOSGEB, Bakanlıklar, Kalkınma Ajansları, AB 7.ÇP, Horizon 2020, EUREKA, Eurostars Programları başta olmak üzere ulusal ve uluslararası kurumlar tarafından finanse edilen tüm programlar ve açıklanan yeni çağrıları yakından takip edilerek projeler ve ortaklıkları oluşturmakta, proje başvuruları hazırrlanmakta, eğitim ve seminerler düzenlenmektedir. 

Merkezimiz dinamik bir yapılanmaya sahiptir. Çekirdek kadrosunda yer alan proje uzmanlarının yanısıra, bünyesinde yer alan ODTÜ, Koç Üniv., Ege, 9 Eylül, İYTE, vb ülke çapında farklı üniversitelerden akademisyenlerin yer aldığı akademisyen havuzu, yine farklı şehirlerde yaşayan uzmanların yer aldığı nitelikli uzman ve mentor havuzu ve sahip olduğu uluslararası geniş iletişim ağı ile firmalara destek vermektedir.

 
                    

** İşletmelere yönelik mentorluk çalışmalarımız EMCC International tarafından 2016 yılı Mentorluk ödülüne layık görülmüştür.

ÜYELİKLERİMİZ


   

.