Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Olgunluk Analizi ve Yol Haritası Hazırlama Danışmanlığı,  işletmelerin mevcut durum analizinin yapılması, stratejik hedeflerini gerçekleştirecek ve rekabet güçlerini artıracak projelerin ortaya çıkarılması ve önceliklendirilmesini içermektedir. İşletmelere en kısa sürede en çok katkıyı sağlayacak projelerden başlayarak bir yol haritası oluşturulur. Projeler etki ve yapılabilirlik analizleri dikkate alınarak önceliklendirilir.

Dijital Dönüşüm Yol Haritası Hazırlama Danışmanlığı kapsamında, işletmelerin hedefleri doğrultusunda teknoloji yatırım ihtiyaçları (makine, ekipman, yazılım vd.), yönetim süreçlerinde dijitalleşme ihtiyaçları, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçları vb. dijital dönüşüm ihtiyaçları belirlenmektedir.

Dileyen işletmelere ek olarak teknoloji ve tedarikçi seçimi, projelendirme ve uygulama desteği de verilebilmektedir.

Dijital Dönüşüm Olgunluk Analizi ve Yol Haritası Hazırlama Danışmanlığı deneyimli uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

Egesys Yönetici Ortağı Serap Gökmen, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü (KAGM) iş birliğinde yürütülen Dijital Yol projesi (Beyond Recovery of SMEs through Digitalization (Digital Way) kapsamında işletmelere Dijital Dönüşüm Olgunluk Analizi ve Yol Haritası Hazırlama danışmanlığı veren danışmanlar arasındadır.

Aşağıdaki formu doldurarak hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
 
Kurumunuza özel hizmet almak isterseniz aşağıda bulunan teklif isteme formunu doldurunuz.

Kurumsal Hizmet Teklif Talep Formu


Adınız Soyadınız*
Kurumunuzun Adı*
E-Mail Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Teklif Talep Ettiğiniz Hizmet
İletmek İstediğiniz Diğer Notlarınız