Mentorluk Programı Danışmanlığı

www.argementor.netTÜBİTAK desteği ile geliştirdiğimiz Ar-Ge Mentor Ağı ve KOBİMEN Akademi projelerinden elde ettiğimiz deneyimleri mentorluk programı uygulamak isteyen kuruluşlara aktarıyoruz. Programın tasarlanması ve uygulanması aşamalarında kuruluşlara özel çözümler sunuyoruz. Türkiye'de ilk ve tek olan bulut tabanlı Mentor Yönetim Platformu - MentoringSoft ile programın başından sonuna kadar takibini sağlıyoruz, yönetsel zorlukları ortadan kaldırıyoruz. Avrupa Koçluk ve Yönderlik Derneği - EMCC işbirliği ile mentorluk programlarının standartlara uygun hale gelmesi için çalışıyoruz.

Mentor Yönetim Danışmanlığı konularımız:

Mentorluk Programı Tasarım ve Uygulama Danışmanlığı

Mentorluk Programı Tasarım ve Uygulama Danışmanlığı hizmeti ile mentorluk programı uygulamak isteyen kuruluşlara uluslararası standartlarda, başarılı ve ölçülebilir bir program oluşturulması ve program yönetiminde zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.

Mentorluk programının başarısında programın baştan sona iyi bir şekilde tasarlanmış olması çok önemlidir. Mentorluk programının süresi, mentor-menti görüşme sayısı ve görüşme aralıkları, mentor-menti sözleşmeleri, mentorler için Etik Kod, görüşme raporlarının formatı, mentor-menti seçme ve eşleştirme kriteleri ve mentorluk alanlarının belirlenmesi ve bunlara uygun olarak başvuru formlarının yaratılması gibi tasarım aşamasında yapılması gereken faaliyetler programın hedeflerine uygun olarak kurgulanır ve MentoringSoft platformu üzerinden kuruluşa özel logo ve özel giriş ekranıyla  kullanıma sunulur. Programı uygulama aşamasında mentor ve mentiler görüşmelerini bu platform üzerinden  raporlamaları sağlanarak, programın takibi kolaylaşır ve yönetsel zorlukları ortadan kalkar.

Mentor Havuzu Oluşturma ve Mentor Eğitimleri

Egesys sahip olduğu geniş mentor havuzunda yer alan mentorlerin hepsi mentorluk deneyimi  olan ya da mentorluk eğitimi almış olan nitelikli mentorlerdir. İsteyen kuruluşlara bu havuzdan mentor desteği sağlanmakta ya da kendi mentor adaylarına özel mentorluk eğitimleri verilmektedir. TÜBİTAK onaylı eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiyi Kobimen Akademi sayfasında bulabilirsiniz.
            
Kurumunuza özel hizmet almak isterseniz aşağıda bulunan teklif isteme formunu doldurunuz.

Kurumsal Hizmet Teklif Talep Formu


Adınız Soyadınız*
Kurumunuzun Adı*
E-Mail Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Teklif Talep Ettiğiniz Hizmet
İletmek İstediğiniz Diğer Notlarınız