AR-GE PROJESİ MENTORLUĞU

GENEL TANITIM


Ar-Ge Mentorluğu hizmeti ulusal ve uluslararası fonlara yönelik Ar-Ge ve yenilik proje önerisi hazırlama aşamasında  desteğe ihtiyacı olan firmalara verilen  rehberlik hizmetidir. Proje önerisi hazırlanması sırasında proje ekibinin kurulması, projenin Ar-Ge ve yenilikçi yönünün değerlendirilmesi, proje planının yapılması, iş paketlerinin oluşturulması, bütçenin hazırlanması ve ihtiyaç duyulan diğer alanlarda mentor desteği sağlanır.


NE KAZANDIRIR?


Mentorluk hizmeti ile firmaya

YÖNTEM


Ar-Ge ve yenilik proje önerisi hazırlamaya karar veren firmaya atanan mentor firmayı belirli aralıklarla ziyaret ederek proje ekibi ile toplantılar gerçekleştirerek proje önerisinin hazırlanmasına rehberlik eder. Hazırlık çalışmaları proje ekibi tarafından gerçekleştirilir. Mentor firmaya, proje ekibinin kurulması, proje çerçevesinin ve proje planının oluşturulması, iş paketlerinin belirlenmesi, her bir bölümün içeriğinin oluşturulması, bütçenin hazırlanması ve son olarak yazılmış içeriğin okunarak destek programı kriterlerinin karşılandığının kontrol edilmesi konularında destek veririr.
 

SÜRE


3 Ay


HEDEF KİTLE


Ar-Ge ve yenilik kapastelerini artırmak ve proje geliştirmek isteyen özel sektör kuruluşları


ÖNERİ


Bu çalışma öncesi proje ekibinin “Ulusal ve Uluslararası Ar-Ge ve İnovasyon Destekleri”  ve  “Ar-Ge ve İnovasyon Projeleri Hazırlama” eğitimleri ve “Ar-Ge Check Up” hizmeti alması tavsiye edilir.

Kurumunuza özel hizmet almak isterseniz aşağıda bulunan teklif isteme formunu doldurunuz.

Kurumsal Hizmet Teklif Talep Formu


Adınız Soyadınız*
Kurumunuzun Adı*
E-Mail Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Talep Ettiğiniz Hizmetler
İletmek İstediğiniz Diğer Notlarınız