KALKINMA AJANSLARI PROJE ÖNERİSİ ÖN DEĞERLENDİRME


GENEL TANITIM


Kalkınma Ajansları destek programlarına sunulan projelerin fonlanabilmesi için projenin tasarımının yanısıra destek programının diğer kriterlerini de yerine getirmesi ve bunun proje önerisinde çok iyi anatılması gerekmektedir. Bu hizmet, kuruluşların Kalkınma Ajansları destek programlarına sunmak üzere hazırladıkları proje önerilerinin teknik, mali, idari yönden hakem gözüyle incelenmesi çalışmalarını kapsar.

NE KAZANDIRIR?


Proje Check-Up ile kuruluşun hazırladığı projesinin fonlanabilmesi ve başvurulan programdan maksimum düzeyde için nitelikli hale getirilmesi sağlanır.


YÖNTEM


Proje Check-Up kapsamında öncelikle proje yönetimi ile toplantı yapılarak proje başvuru dokümanı incelenir. Toplantıda hazırlanan proje önerisinin okunması, önerinin destek programı kriterlerini yerine getirdiğinin kontrol edilmesi, proje ekibi, proje planı ve iş paketlerinin incelenmesi çalışmaları yapılır. Toplantı sonrası dokümanda revize yapılması için gerekli durumlarda telefon ve e-posta aracılığıyle uzaktan destek verilir. Son olarak dokümanın son hali uzman tarafından yeniden gözden geçirilir.

Bu hizmetten yararlanmak içim proje önerisinin Kalkınma Ajansın projesi formatında hazırlanmış ve son aşamaya gelinmiş olması gerekmektedir.

HEDEF KİTLE


Kalkınma Ajanslarına proje önerisi sunmak isteyen kuruluşlarektedir. 

 


 

Kurumunuza özel hizmet almak isterseniz aşağıda bulunan teklif isteme formunu doldurunuz.

Kurumsal Hizmet Teklif Talep Formu


Adınız Soyadınız*
Kurumunuzun Adı*
E-Mail Adresiniz*
Telefon Numaranız*
Talep Ettiğiniz Hizmetler
İletmek İstediğiniz Diğer Notlarınız